SKOTSKÝ ZÁZVOROVÝ EXTRAKT

koktejly – čaj – zázvorová limonáda

ROCHESTER GINGER je vyrobená ze 14 % zázvoru, květu bezu, prvosenky jarní a rozinek. Tato výjimečná směs bylin tvoří jedinečnou chuť a doslova elixír zdraví.

Léčivé účinky ZÁZVOROU:

Chřipka, rýma, angína – díky svému obsahu vitamínů a jiných důležitých látek je zázvor ideální pomocník při chřipce, rýmě, angíně a horečkách.

Je vhodný při nadměrné srážlivosti krve a tvorbě krevních sraženin. Pomáhá na studené ruce a nohy. Uvolňuje cévy a prohřívá celé končetiny.

Podporuje imunitu – v zázvoru obsažené vitamíny, éterické oleje a antibiotické látky zvyšují přirozeným způsobem imunitní systému a ten se tak dokáže ubránit různým onemocněním.

Zlepšuje trávení – pozitivně ovlivňuje fungování žaludku a střev. Podporuje správné trávení vyprazdňování, eliminuje zácpu. Pomáhá ale i při průjmech, kdy efektivně odstraňuje viry z trávicího traktu.

Detoxikuje tělo – zvyšuje činnost jater, která pomáhají očišťovat tělo od toxických látek. Má rovněž antiseptické a antibiotické látka, takže pokud v těle objeví „cizopasníka“, určitě si s ním poradí.

Zlepšuje dýchání a vykašlávání během chřipky – zázvor pomáhá uvolňovat hleny z dýchacích cest. Eliminuje růst rakovinových buněk-zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácné látky, které účinně zpomalují nebo dokonce zastavují růst rakovinových buněk. Samozřejmě vždy záleží na organismu každého jedince, síle imunitního systému a stádia onemocnění.

Hubnutí – zázvor je rovněž pomocníkem při hubnutí. Nečekejte ale zázraky, že byste mohli jíst sladká či smažená jídla, a že automaticky zhubnete. Ale díky silnému obsahu účinných látek, Vám zázvor může pomoci váhu redukovat.